Sigortalı Nakliyat

Aydın Sigortalı nakliyat hizmetleri verilirken dikkat edilmesi gereken en önemli konu paketlemedir. Eşyaların doğru yöntemler ve ambalajlar ile paketlenmemesi durumunda tüm nakliyat tehlike altına girmektedir. Özellikle virajlı ve engebeli yollardaki küçük sarsıntılar ve çarpmalar dahi maddi açıdan hizmet alan kişilerin zarara uğramasına sebep olabilmektedir. Bu durumun engellenebilmesi için sigortalamanın yanında mutlaka profesyonel bir şekilde paketleme yapılmalıdır. Kayaoğlu Nakliyat adıyla sektörde yer edinmiş şirketimiz, hem sigortalı nakliyat sırasında gerçekleştirilmesi gereken işlemleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmekte hem de paketleme uzmanlarıyla birlikte çalışmaktadır.

Şirketimiz sigortalı taşımacılık işlemelerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamak için üst düzey araçlardan yararlanmaktadır. Filomuza üye araçlar son model nakliyat kamyonları olarak nitelendirilmektedir. Bu araçların bakımları sık sık yapılmakta ve zarar gören parçaları ivedilikle değiştirilmektedir. Ağır yük taşıdığı için sık sık bakım yapılması gereken bu araçlara gereken özen gösterilmekte ve istenmeyen anlarda arıza çıkarma ihtimalleri düşürülmektedir. Sahip olunan üst düzey araçların doğru bir şekilde kullanımı için ise yıllar boyunca nakliyat sektöründe çalışmış olan tecrübeli şoförler ile çalışılmaktadır.

Aydın Sigortalı Nakliyat İçin Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Aydın Sigortalı nakliyat hizmetlerimizden yararlanmak ve eşyalarını bize emanet etmek isteyen müşterilerimiz sigortalamanın maddi yükü hakkında pek çok soru sormaktadır. Eşyaların maddi değeri ve sayısı ne olursa olsun sigorta işlemleri ücretsiz bir şekilde firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Düşük ihtimalle de olsa eşyaların zarar görmesi durumunda müşterilerimizin sigorta şirketinden maddi kayıplarını karşılamaları için yardımcı olunmaktadır.

Aydın Sigortalı nakliyat işlemlerinin yapılabilmesi için şirketimiz taşınacak eşyaların bulunduğu yere eksper göndermektedir. Ücretsiz olarak verilen bu ekspertiz hizmeti sayesinde eşyaların gerçek değeri onaylı bir şekilde belirlenebilmekte ve her iki tarafın da kafasında soru işareti kalması önlenmektedir. Ekspertiz raporu hem şirketimize hem müşterilerimize hem de sigorta firmasına sunulmaktadır. Bu raporda yer alan bilgileri üç tarafın da onaylamasıyla birlikte sigortalama işlemlerine başlanmaktadır. Firmamızın gerçekleştirmiş olduğu sigortalı taşımacılık hizmetlerinden sonra müşterilerimizin hizmet hakkındaki fikirleri alınmaktadır. Alınan fikirler doğrultusunda hizmetlerimizi geliştirmek için araştırma ve geliştirmeler yapılmaktadır.