Şehirler Arası Nakliyat

Aydın Şehirler arası nakliyat hizmetlerine olan ihtiyacın farklı sebepleri bulunmaktadır. Bazı müşterilerimiz eğitim ve iş fırsatları için şehirlerarası nakliye hizmeti almak istemekte bazı müşterilerimiz ise mevsimlik göçler sebebiyle bu hizmet için bize başvurmaktadır. Kayaoğlu Nakliyat olarak sebebi ne olursa olsun müşterilere yardım edilmektedir. Şirketimiz uzun ve zorlu yollarda eşyaların güven içinde taşınabilmesi için üstün özelliklere sahip nakliye araçları kullanılmaktadır. Kullanılan bu araçlar profesyonel nakliye şoförlerine teslim edilmektedir. Araçlar yola çıkmadan önce kullanılacak güzergah belirlenmekte ve yol koşullarına göre gerekli önlemler alınmaktadır. Alınan önlemler nakliyat işleminin daha güvenli bir şekilde sürmesini sağlamaktadır.

Aydın Şehirler arası taşımacılık işlemlerinde araç ve şoförler kadar paketleme ve taşımayı yapan personellerin de büyük önemi vardır. Paketleme sırasında yapılacak küçük bir hata eşyaların zarar görmesine sebep olabilmektedir. Bu yüzden büyük bir ekiple çalışan şirketimiz bünyesindeki elemanların mümkün olduğunca tecrübeli ve özverili olmasına dikkat etmektedir. Yeterince profesyonel olmadığı tespit edilen çalışanlarımız gereken uzmanlığa sahip olana kadar eğitilmektedir.

Aydın Şehirlerarası Nakliyat

Aydın Şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz Aydın başta olmak üzere ülkemizdeki tüm şehirlere verilebilmektedir. Şehirlerarası nakliye hizmeti sırasında herhangi bir problem çıkmaması için mümkün olduğunca planlı bir şekilde çalışılmaktadır. Planlarda hangi eşyaların hangi malzemelerle paketleneceğinden, nakliyat aracının saat kaçta yola çıkacağına kadar pek çok eylemin planı yapılmaktadır. Sonrasında bu planların aksamaması için gereken önlemler alınmakta ve planlar dahilinde çalışılmaktadır.

Aydın Şehirler arası nakliyat işlemleri için belirli olarak uyguladığımız bir plan bulunmaktadır. Bu plan ekstrem durumlara ve ek hizmetlere göre değişkenlik göstermektedir. Planın ilk adımı olarak önceden sigortalanmış eşyalar özelliklerine gruplandırılmaktadır. Sonrasında bu eşyalar kullanılması gereken malzemeler ve uygulanması gereken tekniklerle ambalajlanmaktadır. Ambalajlanan eşyalar, genellikle asansör yardımıyla zemine indirilmektedir. Düşük katlı binalarda ya da asansör kullanımının uygun olmadığı yerlerde kas gücüne başvurulabilmektedir. İndirilen eşyalar daha sonrasında dikkatli bir şekilde araca yüklenmektedir. Araç içerisine belli bir düzen içerisinde yerleştirilen eşyalar gerek duyulursa sabitlenebilmektedir. Sonrasında kapalı kasa araçlarla hedeflenen konuma yola çıkılmaktadır. Varış noktasına gelindiğinde ise eşyalar tekrardan binanın içine taşınmakta ve işlemler tamamlanmaktadır.