Taşınırken Koliler İçin Uyarı Etiketleri
Aralık 3, 2017
Profesyonel Personel
Aralık 5, 2017

Paketleme Hizmeti

Nakliye hizmetlerinde en büyük detaylardan biri eşyalara gösterilen hassasiyet ve özendir. Çünkü işin asıl noktası eşyaların sağlıklı ve düzgün bir şekilde nakil edilmesidir. Bu konuda Aydın Evden Eve Nakliye olarak siz değerli müşterilerimize paketleme hizmeti de sunuyoruz. Çeyrek asıra yakın tecrübemizle eşyalarınızın profesyonel bir şekilde paketlenmesini sağlıyoruz. Aydın Nakliye işlemi konusunda küçük bir arama motoru gezintisinde bile yüzlerce firmayla karşılaşabilir, güzel süslenmiş sitelere aldanabilirsiniz. Bizim için en büyük referans grafikler, siteler veya internette bulunduğumuz konum değil, mutlu bir şekilde bizimle çalışan müşterilerimizdir. O sebeple bizi çalıştığımız kişi ve kurumlara sorarak öğrenebilirsiniz. Profesyonel ekibimizle birlikte nakliyat konusunda tüm işlemlerinizi hassasiyetle yerine getiriyoruz.

Ev veya ofis taşıma esnasında en önemli adım paketlemedir. Çünkü paketleme konusunda yapılacak yanlışlar binlerce lira zarara sebebiyet verebilir. Bunun önüne geçmek adına eğitimli ekibimizden yardım isteyebilirsiniz. İstanbul içi veya Türkiye geneli, her nereye nakliye hizmeti gerçekleştiriyorsak bunun özenli olması için uğraş veririz. Eşyalarınızın fiziksel yapıları ve ayrıntılarına dikkat ederek doğru paketleme için çalışırız. Aydın Evden Eve Nakliyat olarak bizimle çalışmak isteyen müşterilerimize, taşınma öncesi etüt için bir ekip göndermekteyiz. Paketleme hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için ekibimizin çıkarttığı sonuçlara göre ambalaj tedariği ve paketlemeyi sunmaktayız. Özellikle kırılabilir ve değerli eşyaların paketlenmesi konusunda bize güvenebilirsiniz. Koruma teçhizatlarıyla birlikte avize, mutfak ekipmanları gibi hassas – kırılabilir eşyalarınızı özenle paketlemekteyiz.

Paketleme esnasında hem koruyucu ekipmanlar kullanmakta hem de paketleme sonunda uyarıcı etiketler yapıştırmaktayız. Ekibimizin oluşturduğu kolilerde yazan yönergelere göre, taşıma ekibimiz daha titiz davranmakta ve nakliye sonunda acı bir tecrübeyle karşılaşmamanız için çalışmaktadır. Kırılabilir, hassas, TV gibi etiketlere dikkat ederek hangi eşyanın aracın neresinde olacağını belirleyerek, kusursuz bir nakliye hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ekibimizle birlikte sizin de nakliye ve taşınma işlerinizi çözmek adına çalışmak isteriz. Siz de taşınmayı düşünüyor ve uygun bir nakliyat firması arıyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Ekonomik fiyat ve kaliteli hizmetlerimizle sizlere taşınma işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sizler de %100 müşteri memnuniyetiyle taşınma işinizden keyif alırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir