Ofis Taşımacılığı

Aydın Ofis taşımacılığı için mutlaka profesyonel bir nakliyat firmasından yardım alınması gerekmektedir. Aksi taktirde ciddi maddi kayıplar yaşanması içten bile değildir. Ofislerde kullanılan makinaların ya da araçların yüksek kalitede olması, küçük bir çarpmada dahi büyük maddi zararların ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir. Böyle bir sorun yaşanmaması için Kayaoğlu Nakliyat olarak hizmetinizde bulunmayız. Firmamız yıllardır sahip olduğu ofis nakliyatı tecrübesi ile müşterilerinin işlerini aksatmamakta ve taşıma işlemlerini aynı gün içinde tamamlamaktadır. Firmamız sahip olduğu pek çok özellikle güvenli nakliyatın adresi olarak gösterilmektedir.

Şirketimiz güvenli bir taşımacılık işlemi yapılabilmesi için nakliyat öncesinde eşyaların özelliklerini tespit etmektedir. Eşyaların sahip olduğu boyut, şekil ve hassaslık gibi farklı özellikler dikkate alınmakta ve ona göre paketleme ve araç seçimleri yapılmaktadır. Seçimlerin doğru yapılabilesi için bünyemizde çalışmakta olan profesyonel personellerden yardım alınmaktadır. Bu sayede eşyaların uygun koşullarda aktarımının gerçekleştirilmesi için ilk adım tamamlanmaktadır.

Aydın Ofis Taşımacılığı Adımları

Aydın Ofis taşımacılığı yapılırken takip edilen adımlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Özensiz olarak tamamlanan herhangi bir adım karışıklıklara yol açabilmektedir. Bu da müşterilerimizin işinin aksamasına sebep olabilmektedir. Böyle bir durumun oluşmasını engellemek için nakliyat sırasında kullanılacak araç ve malzemeler belirlendikten sonra randevu gününde ve saatinde belirlenen ofise ulaşmaktadır. Sonrasında takip edilen adımlar;

  • Ofisteki tüm masalardaki eşyalar farklı noktalara toplanmakta ve ardından kaliteli malzemeler ve doğru tekniklerle paketleme işlemleri yapılmaktadır.
  • Eşyalar binanın bulunduğu kata göre asansörler ya da kas gücüyle araçlarımıza taşınmaktadır. Taşınan eşyalar gerek duyulursa teknik aparatlar yardımıyla araca sabitlenmektedir.
  • Sigortalanan eşyalar uzman şoförlerimiz ve görevli ekibimizle birlikte yola çıkmaktadır .
  • Dış koşullardan kaynaklı herhangi bir aksaklık olmazsa belirlenen saatte hedef ofise ulaşılmakta ve yine eşyalar içeriye aktarılmaktadır.

Aydın Ofis taşımacılığı işlemlerin tamamlanmasının ardından müşterilerimize bir memnuniyet formu verilmekte ve verilen hizmet hakkındaki düşünceleri alınmaktadır. Sonrasında formda yer alan görüşler değerlendirilerek değiştirilmesi ya da geliştirilmesi gereken noktalar hakkında araştırmalar ve çalışmalar yapılmaktadır. Sonrasında hizmetimiz daha kaliteli bir hale getirilmekte ve diğer müşterilerimize sunulmaya devam edilmektedir.