Eşya Paketleme

Paketleme ve ambalajlama, nakliyatın gidişatını ve müşterilerin memnuniyetini belirleyen en önemli adımlardan birisidir. Ambalajlama işlemlerinin doğru malzeme ve tekniklerle yapılmaması durumunda iki tarafın birden mağdur olması olasıdır. Kayaoğlu Nakliyat, bu olasılığın ortadan kaldırılması için en doğru teknikleri bulmaya çalışmakta ve üst düzey kaliteye sahip ambalajlardan yararlanmaktadır. Malzeme ve tekniklerin yanında işe alınan personellerimiz de alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede özensiz çalışma yüzünden oluşabilecek problemler de engellenmektedir.

Şirketimiz tüm nakliyat hizmetleri için aynı seviyede özen göstermektedir. Şehirler arası nakliyatta gösterilen yüksek seviyedeki özen parça eşya taşımacılığında da gösterilmektedir. Bu da en düşük maliyetli hizmetlerimizde dahi hizmetin kaliteli bir şekilde verildiğini göstermektedir. İşimize gösterdiğimiz özen müşterilerimizden taktir toplamakta ve daha geniş bir kitleye hitap etmemizi sağlamaktadır. Firmamızın hızla büyümesi aynı gün içerisinde pek çok vatandaşımızın kaliteli nakliyat hizmetiyle tanışmasına imkan tanımaktadır.

Paketleme ve Ambalajlama Fiyatları

Paketleme ve ambalajlama işlemleri şirketimiz tarafından nakliyat hizmeti dahilinde ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Paketleme sırasında kullanılan ambalajların ve geçen zamanın ücreti de nakliyat hizmeti ücretinin içerisinde yer almaktadır. Müşterilerimizin paketleme işlemleri için ek ücret ödemesine gerek kalmadığı gibi ambalajlama sırasında herhangi bir iş yapmasına da gerek yoktur. Tüm paketleme işlemleri görevli personellerimiz tarafından eksiksiz olarak yerine getirilmektedir. Özel durumları olan ya da müşterilerimiz tarafından taşınacak olan eşyalar için bildirimde bulunması gerekmektedir. Aksi taktirde hem müşterilerimiz hem de personellerimiz zaman kaybı yaşayabilir.

Paketleme ve ambalajlama işlemlerinin oldukça önemli olduğu herkes tarafından bilinse de bazı müşterilerimiz bu işlemin fiyatları hakkında bizden bilgi almak istemektedir. Sonrasında paketleme gerçekleştirilmediği taktide ne kadar indirim yapılacağını soran pek çok müşterimiz olmuştur. Bilinmelidir ki paketleme işlemleri yaptırmadan nakliyat işlemi yaptırmak daha pahalıya mal olabilir. Her ne kadar sigorta yapılmış olsa şirketimiz paketleme yapılmayan eşyaların taşınması sorumluluğunu kabul etmeyeceği için hizmet verilmemektedir. Nakliyat hizmetlerinin güvenli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilmesi için paketlemenin gerekli olduğunun bilinmesi gerekmektedir.