Kırmadan Taşımacılık
Aralık 5, 2017
Temiz Nakliyat
Aralık 5, 2017

Nakliyat sektörü gün geçtikçe ilerleyen ve teknolojik gelişmelerle yeni alanlara açılan bir hizmet halini almıştır. Bunun en önemli nedeni insanların hem taşınma hem de kargo ihtiyacı hissetmesidir.  Aydın Evden eve taşıma konusunda da ülkemizde binlerce firma bulunmaktadır. Seçimleriniz arasında tabii ki deneyim ve profesyonelliğe önem vermelisiniz. Nakliyenin en önemli adımlarından biri de doğru araç seçimidir. Çünkü araç seçimi doğru yapılmadığı taktirde ne kadar doğru paketleme yapılırsa yapılsın eşyalarınızın kırılması gibi bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Özellikle parça eşya taşıma veya Türkiye geneli taşıma işlerinde bazı firmalar aynı araca birden fazla nakliye edilecek eşya yükleyerek kırılmalara neden olmaktadır. Aydın Evden eve nakliye olarak şahsa özel araçlarla, sadece sizin eşyanızı taşıyoruz. Bununla birlikte eşyalarınızın korunması ve sağlıklı bir şekilde ulaştırılacak yere götürülmesini sağlıyoruz.

Doğru araç seçimi konusundaki en önemli kıstas aracın dar veya çok geniş olmamasıdır. Dar araçlarda eşyalarınızın sıkışması, deforme olması veya kırılması gibi sonuçlar ortaya çıkar. Çok geniş araçlarda da oluşan boşluklara kolilerin düşmesi sonucu yine kırılma veya bozulmalara rastlanır. Bunun önüne geçmek adına taşınma öncesinde ekibimiz ev veya işyerinizi ziyaret ederek eşyalarınızı etüt eder, size en uygun aracı seçmek adına çalışır. Doğru araç seçimiyle birlikte nakliye hizmetiniz sorunsuz bir şekilde uygulanır.

Taşınma işlerinin en korkutucu taraflarından biri de eşyalarınızın kırılması, bozulması, deforme olması gibi durumlardır. Bunun önüne geçmek adına profesyonel ekibimizle birlikte oluşturduğumuz kalite politikasını harekete geçiriyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön plana alarak, daimi olarak eşyaların korunmasını sağlıyoruz. Müşteri temsilcimizle görüşmeniz neticesinde talep ederseniz hemen ekibimiz evinizi (ofisinizi) ziyaret edecektir. Etüt edilen bilgilere göre hem paketleme hem de taşıma için personel sayısı belirlenecektir. Personelimiz eşyalarınız için gerekli olan ambalajların tedariğini yapacak, uyarıcı etiketleriyle birlikte paketlemeyi yapacaktır. Paketleme sonrasında eşyalarınız araca yerleştirilirken, eviniz (ofisiniz) diğer personellerimiz tarafından temizlenecektir. Bu sayede başlangıçtan sonuna dek sorunsuz bir evden eve nakliyat hizmeti sunulacaktır. Yılların tecrübesiyle birlikte sizlere pratik çözümler sunacak, taşınma esnasında herhangi bir olumsuzluk yaşamamanız için çalışacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir