Asansörlü Nakliyat

Aydın Asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanarak eşyaların sorunsuz, hızlı ve uygun fiyatlara gerçekleştirmek istiyorsanız Kayaoğlu Nakliyat ismiyle hizmet veren firmamıza ulaşabilirsiniz. Uzun zamandır şehir içi ve şehirlerarası nakliyat alanında kusursuz bir şekilde hizmet vermekte olan şirketimiz daha güvenli bir taşımacılık için asansörlü nakliyatı önermektedir. Firmamızın bu hizmeti sayesinde yüksek katlı iş merkezlerine ya da toplu konut projelerine eşya aktarım işi yapılabilmektedir. Aydın merkezli olan Kayaoğlu Nakliyat, tüm ülkeye hizmet vermekte, bu özelliğiyle de diğer şirketlerin bir adım önüne geçmektedir.

Şirketimiz Türkiye çapında pek çok vatandaşımızla ve ünlü kurumla çalışmıştır. Firmamızın bu başarıyı yakalamasındaki sebepler arasında üstün hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetine verilen önem büyük paya sahiptir. Yapılan asansörlü nakliye işlemleri sırasında, eşyaların korunaklı olmasına ve mümkün olduğunca güvenli bir şekilde aktarım yapılmasına dikkat edilmektedir. Eşyaların üst düzey korumaya sahip olabilmesi için eşyalar, profesyonel çalışanlarımız tarafından en uygun paketleme malzemeleriyle ambalajlanmaktadır. Paketlenen eşyaların aktarımı sırasında asansör kaynaklı bir sorun ortaya çıkmaması için, kullanılan araçların bakımı belli aralıklarla yapılmakta, problem tespit edildiği taktirde en kısa süre içerisinde çözülmektedir.

Aydın Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Aydın Asansörlü nakliyat işlemleri eşyaların uygun fiyata hızlı bir şekilde yüksek katlardaki binalardan indirilmesine ya da yüksek katlı binalara taşınmasına imkan vermektedir. Şirketimiz tüm vatandaşlarımızın bu imkanlardan yararlanabilmesini sağlamak için uygun fiyatlara asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Fiyatların net olarak belirlenebilmesi için müşterilerimizin bina ve eşyalar ile ilgili detaylı bilgiler sunması gerekmektedir. İsteyen müşterilerimizin bulunduğu binalar taşıma öncesinde ziyaret edilmekte ve net bir ücretlendirme yapılabilmektedir. İsteyen müşterilerimiz ise eşyalar ve taşıma yapılacak dairenin ya da işyerinin kaçıncı katta olduğu hakkında detaylı bilgiler vererek fiyat teklifi alabilmektedir.

Aydın Asansörlü nakliyat işlemleri Türkiye’deki tüm şehirlerden tüm şehirlere yapılabilmektedir. Merkezi Aydın’da konumlanmış olan şirketimizden hizmet almak isteyen kişilerin şehirlerarası nakliyat işlemleri için mümkün olduğunca erken başvuru yapması gerekmektedir. Bu sayede taşıma sırasında görevlendirilecek elemanlar, kullanılacak paketleme malzemeleri, yardım alınacak şoförler ve asansörler daha önceden kullanıma hazır hale getirilebilmektedir.